Xiaomi şimdi de hızlı su ısıtıcısını tanıttı, üstelik akıllı

Xiaomi, Çin pazarına yönelik olarak geliştirdiği yeni Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı S1 modelini tanıttı. Bu su ısıtıcısı, zarif tasarımı, kaliteli malzemeleri ve güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. 6 Nisan’da tanıtılacak olan bu ürün, 129 yuan (yaklaşık 18$) gibi uygun bir giriş fiyatıyla dikkat çekiyor ve kullanıcılara pratik bir su kaynatma deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Çift katmanlı paslanmaz çelik tasarımı sayesinde yüksek izolasyon ve dayanıklılık sunan bu akıllı su ısıtıcısının iç katmanı, sağlıklı ve koku yapmayan bir kaynatma deneyimi için gıda sınıfı 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dış katman ise, uzun ömürlü bir bitiş sağlamak ve şıklık katmak için yüksek kaliteli renkli çelikten üretilmiştir.

Güvenlik açısından dört seviyeli koruma sistemi bulunan bu su ısıtıcısı, her damla suyun tam olarak kaynadığından emin olmak için 10.000’den fazla kullanım ömrü testinden geçmiş bir İngiliz markası STRIX termostatı içerir. Ayrıca, su olmadan çalıştırılma koruması, yüksek sıcaklıkta otomatik kapanma ve su ısıtıcısının tabanından kaldırıldığında buhar algılama özelliğiyle otomatik olarak kapanma gibi özelliklere de sahiptir.

Xiaomi şimdi de hızlı su ısıtıcısını tanıttı, üstelik akıllı

1.7L kapasitesiyle bir defada 8 fincan su kaynatabilen bu su ısıtıcısı, 1800W yüksek güçlü ısıtma tabanı sayesinde suyu hızla kaynatır ve kullanıcıların sıcak su beklemelerini en aza indirir. Ayrıca, güvenli ve kolay dökme imkanı sunan iki aşamalı bir açma mekanizması bulunmaktadır. Bir tıklama ile kapak hafifçe açılır ve sıcak buharın kullanıcıyı yakmasını önlerken, tam açılması için kapağın nazikçe geri çekilmesi gerekir.

Ekstra rahatlık için bu su ısıtıcısı, kazara dökülmeleri ve yanıkları önlemek için sarılmış ağız tasarımına ve tezgahların düzenli kalmasını sağlamak için bir kablo saklama tabanına sahiptir. Ayrıca, suyun ısındığını net bir şekilde gösteren bir görsel ısıtma lambası da içermektedir.

Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı S1, Xiaomi‘nin akıllı ev ekosistemine dahildir ve bu, gelecekte uygulama entegrasyonu veya sesle aktive edilen kaynatma gibi akıllı işlevlerin eklenmesi potansiyelini taşır. Su ısıtıcısının boyutları 220 mm uzunluk, 150 mm genişlik ve 251.5 mm yüksekliktedir ve net ağırlığı 1.11 kg’dır.

Xiaomi ayrıca bugün, HyperOS teknolojisiyle desteklenen hızlı soğutma ve ısıtma özelliklerine sahip enerji verimli Mijia Klima Pro 1.5 HP ve sadece 15$ fiyatla piyasaya sürülen çok işlevli Mijia Sağlık Potu N1’i de piyasaya sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x